Zatvoriť Táto webová stránka používa cookies. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.
Jazyková verzia: SK

Archív podujatí

thumb

Program pre jubilantov

Dňa 16.októbra 2019 sa vo viacúčelovej sále uskutočnila kultúrno-spoločenská akcia, ktorá sa konala pri príležitosti Mesiaca úcty k starším.

thumb

Zelená je tráva, futbal to je hra

Otvorenie  ihriska uviedol svojim príhovorom primátor mesta Ing. Vladimír Dunajčák, v ktorom poďakoval prítomným hosťom

thumb

75. výročie SNP

28. augusta 2019 sme si pripomenuli  75. výročie vypuknutia Slovenského národného povstania, ktoré je stále vzorom národného zjednotenia

thumb

Športový deň

Radostný deň Mesto Strážske využilo na zorganizovanie športového podujatia, ktorý bol akoby oslavou konca školského roka.

thumb

Deň detí v našom meste

1.jún. Je to deň všetkých detí, malých, či veľkých. Všetky deti sa tešia na tento magický deň plný hier, zábav a prekvapení.

thumb

Stražčanský jarmok

Známy a už tradičný Strážčanský jarmok sa uskutočnil  17.- 18.mája za slnečného počasia

thumb

Stavanie mája

S príchodom mája, mesiaca lásky, prichádza k nám aj dávny zvyk stavania májov, ktoré sú symbolom príchodu jari, znovu sa obnovujúcej prírody a lásky.

thumb

Christos voskrese (veľkonočný koncert)

16. máj 2019 bol pre veriacich Rímskokatolíckej farnosti Nanebovstúpenia Pána v Strážskom na filiálke sv. Jána Nepomuckého v Krivošťanoch výnimočným...

thumb

Pod kríž Tvoj stanem

Deň 14.4.2019 bol pre občanov mesta Strážske výnimočný. Spevácky zbor ROZKVET v spolupráci s Rímskokatolíckou farnosťou Nanebovstúpenia Pána, Gréckokatolíckou farnosťou Nanebovstúpenia Pána a Pravoslávnou cirkevnou obcou v Strážskom pripravili pôstne p

thumb

Deň učiteľov

Na konci marca si každoročne pripomíname významnú prácu učiteľov a ich ľudský prístup a odhodlanie sprístupniť nové vedomosti.

thumb

Interpréti ľudovej piesne

V kultúrnom programe sa predstavili deti z MŠ, CVČ a ľudové piesne v originálnom prevedení zaspieval Spevácky zbor Rozkvet

thumb

Fašiangy sa krátia...

Fašiangový sprievod začal pri základnej škole a pokračoval smerom k materskej škole, domu kultúry až na námestie.

thumb

Silvestrovská oslava

Program osláv Silvestra, príchodu nového roka a osláv 26. výročia vzniku SR začal o 23. hodine hudobnou produkciou na Námestí Alexandra Dubčeka v Strážskom.

Počet záznamov: 24 (Strana 1 z 2) - 1 2 >>