Zatvoriť Táto webová stránka používa cookies. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.
Jazyková verzia: SK

Silvestrovská oslava

Program osláv Silvestra, príchodu nového roka a osláv 26. výročia vzniku SR začal o 23. hodine hudobnou produkciou na Námestí Alexandra Dubčeka v Strážskom. Posledné minúty starého roka patrili primátorovi mesta Ing. Vladimírovi Dunajčákovi, ktorý sa prihovoril prítomným občanom a zároveň sa poďakoval za podporu v nedávnych komunálnych voľbách. Spoločným odpočítavaním, hymnou a prípitkom primátora mesta sme privítali Nový rok. Prvé minúty nového roka 2019 oslávilo mesto Strážske už tradične ohňostrojom. Nechýbalo občerstvenie – chutná kapustnica a varené víno.
Na webovej stránke mesta mali občania možnosť hlasovať – vyjadriť svoj názor, kedy by sa mala uskutočniť Silvestrovská oslava v našom meste. Anketa bola k dispozícii takmer 3 týždne. Občania rozhodli, že Silvester sa bude oslavovať o pol noci. Detský Silvester sa neuskutočnil, keďže za neho zahlasovalo iba 21% respondentov.