Zatvoriť Táto webová stránka používa cookies. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.
Jazyková verzia: SK

Mikuláš na námestí

Sviatok sv. Mikuláša obľubujú najmä deti, pretože sú v tento deň obdarované malými drobnosťami. Námestie Alexandra Dubčeka sa vo štvrtok 5. decembra zaplnilo deťmi i dospelými, ktorí netrpezlivo čakali na Mikuláša a jeho pomocníkov. Herci z divadla Cililing si pripravili pre deti rozprávku o Napravenom čertovi a nasledoval dlho očakávaný príchod Mikuláša, ktorého zvolávalo plné námestie detí. Pieseň „Mikulášku, dobrý strýčku“ spievalo azda každé dieťa, čo vytvorilo neopísateľnú atmosféru. Nechýbalo rozsvietenie vianočného stromčeka a rozdávanie mikulášskych balíčkov. Predvianočná nálada teda dorazila aj do nášho mesta a v rámci kultúrneho programu vyvrcholí 17. decembra v mestskej kultúrnej sále Vianočným galaprogramom.
Mikuláš ani tento rok nezabudol na obyvateľov Domova sociálnych služieb Lidwina a obyvateľov Domova sociálnych služieb Harmónia. Mikuláša s čertom a anjelom vrúcne privítali a prekvapili pekným programom.

imageimageimageimageimageimage