Zatvoriť Táto webová stránka používa cookies. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.
Jazyková verzia: SK

Náš jarmok

V dňoch od 25.5. – 26.5. 2018 sa uskutočnil v našom meste už XXII. ročník „Strážčanskeho jarmoku“. Počasie nám prialo a jarmok už tradične otvoril primátor nášho mesta – Ing. Vladimír Dunajčák, ktorý zároveň uviedol do života novú publikáciu o meste. Pokračovalo sa veselým programom, užili si ho deti, mladí, ale aj starší až do neskorých večerných hodín. Zaujali rôzne vystúpenia, tance, spev, nechýbala ani škola a škôlka, DSS Lidwina, CVČ, ZUŠ, ktoré vystúpili so zaujímavým programom. Sme radi, že naši rodáci sa sem vracajú s láskou a nezabúdajú na svoje mesto. Sobota sa zas niesla v znamení folklóru a programu nielen pre deti. Okrem rôznych vystúpení si ľudia mohli nakúpiť v drobných stánkoch ako aj občerstviť sa a tradične nechýbala ani výstava drobných zvierat. Tento jarmok sa opäť vydaril.
(V.B.)

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage