Na prevádzkovanie webu a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.
Povoliť Odmietnuť Upraviť
Jazyková verzia: SK

Deň matiek

Je máj, lásky čas a s týmto mesiacom sa spája aj krásny sviatok, Deň matiek.
Tento deň patrí medzi tie najdojemnejšie, pretože pre každého človeka je jeho matka najdôležitejším človekom na svete. Od detstva až po posledné chvíle si v sebe nesieme jedinečný a neopakovateľný obraz svojej matky. Tej, ktorá všetko chápe, odpúšťa a bude vždy bezpodmienečne milovať svoje dieťa.
Pri tejto krásnej príležitosti v mestskej kultúrnej sále vystúpili deti pod vedením pedagogických pracovníkov materskej, základnej i základnej umeleckej školy. Zapojili sa tiež deti zo záujmových krúžkov CVČ, aj samotní a učitelia základnej umeleckej školy Mgr. art. Eduard Tokár, Amália Semanová DiS.art. a Peter Kunca Dis.art. V programe nechýbali recitácie, spev, tance i hra na klavíri, sprevádzaná husľami. Podujatie konferovali žiačky základnej školy, talentované moderátorky Tímea Krivá a Sofia Kalafusová. Svojou prítomnosťou nás poctili primátor mesta Patrik Magdoško, zástupca primátora a poslanec MsZ Peter Malík, poslankyňa MsZ PaedDr. Eva Matuchová a riaditelia školských zariadení v našom meste, PaedDr. Iveta Grigeľová a Mgr.art. Peter Králik. Deti spoločne s primátorom mesta na záver programu darovali kvet svojim mamám, babkám, tetám.
Milé mamičky. Ďakujeme vám za Vašu obetavosť a lásku. Prajeme Vám aby ste zo svojich detí mali vždy radosť.  A ak sa vo vašich očiach niekedy nebodaj objavia slzy, nech sú to len slzy šťastia.

Mgr. Veronika Hrabeková

imageimageimageimageimageimage