Zatvoriť Táto webová stránka používa cookies. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.
Jazyková verzia: SK

Deň detí v našom meste

1.jún. Je to deň všetkých detí, malých, či veľkých. Všetky deti sa tešia na tento magický deň plný hier, zábav a prekvapení.
A aj tento rok čakalo na deti, žiakov prekvapenie ku Dňu detí. K sviatku detí Mesto Strážske v spolupráci s materskou školou, základnou školou, centrom voľného času a DSS Lidwina pripravilo veselé, zábavno – súťažné dopoludnie na detskom ihrisku a v areáli základnej školy. Pestrý program bol zostavený z rôznych súťaží, nechýbalo obľúbené maľovanie na tvár a keďže deti sa radi zapájajú do takýchto aktivít, boli nadšení a rozžiarili sa očká každého účastníka tejto vydarenej akcie. V rámci programu vystúpil Edo Drewo, ktorý nezaujal iba kostýmom, ale aj zaujímavým rozprávaním o prírode. Inštruktorka Zuzka roztancovala menšie i väčšie deti a spoločne s maskotmi Minion a Poppy vytvorili príjemnú atmosféru.
Deti boli odmenené sladkosťami, školopovinné deti aj tým, že Deň detí sa konal počas školského vyučovania. Prežili pekný deň a my im prajeme, aby takýchto chvíľ mali čo najviac. Škoda, že Deň detí je len jeden deň v roku!

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage