Zatvoriť Táto webová stránka používa cookies. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.
Jazyková verzia: SK

Deň učiteľov

Na konci marca si každoročne pripomíname významnú prácu učiteľov a ich ľudský prístup a odhodlanie sprístupniť nové vedomosti.  Aj tento rok Mesto Strážske pozvalo, v deň narodenia Jána Amosa Komenského, teda 28. marca, čo je aj Deň učiteľov, do priestorov mestského úradu vzácnych hostí. Pozvaných pedagógov nominovali na ocenenie pri príležitosti Dňa učiteľov riaditelia škôl a školských zariadení. Silvia Ronďošová, Zuzana Sklenárová, Mgr. Iveta Hudáková, PaedDr. Svetlana Dušková, Mgr. Beáta Šenitková, Mgr. Milina Miklošová, Mária Uličná DiS art., PhDr. Andrea Brezovská, Ing. Bc. Beáta Šepeľová boli tohtoroční ocenení pedagógovia v meste Strážske.
Primátor mesta Ing. Vladimír Dunajčák vo svojom príhovore poďakoval pedagógom za ich dôležitú, náročnú a tak potrebnú prácu. Oceneným pedagógom odovzdal ďakovný list, kvet a knihu Tradície na Slovensku.
Podujatie sa nieslo v príjemnej atmosfére, ktorú vystúpeniami vypĺňali víťazi žiackej kategórie súťaže „Strážčanský slávik“ – Hana Hakošová a Zara Zamboryová. Zaznela aj pieseň – Náš učiteľ – v podaní Janka Ivana.
Aj takýmto spôsobom chceme učiteľom aspoň čiastočne poďakovať za všetky tie roky, ktoré sa venujú mladej generácii a odovzdávajú jej svoje vedomosti a zručnosti a prakticky formujú celú mladú generáciu, ktorá v našom meste žije.

imageimageimageimageimageimage