Na prevádzkovanie webu a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.
Povoliť Odmietnuť Upraviť
Jazyková verzia: SK

OD Laborec

Mesto Strážske ponúka na prenájom nebytové priestory v OD Laborec. OD Laborec je dvojpodlažná budova umiestnená v centrálnej časti mesta na Námestí A. Dubčeka č. 269. Budova má dva vchody a je prístupná verejnosti. Spoločné priestory a chodby sú pravidelne upratované.
 

Poschodie:

Miestnosť č. 13 o rozlohe 30 m2 – aktuálna trhová cena za prenájom je 3 Eur/m2/mesiac bez energií. Miestnosť je bez prívodu vody a odpadu. Priestor je vhodný na kancelárske prípadne obchodné priestory.

Miestnosť č. 11 o rozlohe 24 m2 – aktuálna trhová cena za prenájom je 3 Eur/m2/mesiac bez energií. Miestnosť je bez prívodu vody a odpadu. Priestor je vhodný na kancelárske prípadne obchodné priestory.

 

Prízemie:

 

Nebytové priestory po stávkovej kancelárii Fortuna zložené z miestností – predajňa o rozlohe 31,62 m2, sklady o rozlohách 16,78 m2, 2,57 m2,  2,20 m2 a šatňa o rozlohe 2,20 m2. V uvedených nebytových priestoroch sa nachádza samostatné WC a dve umývadlá.

Vstupy do nebytových priestorov sú z námestia – hlavný vchod a do skladových priestorov – zadný vchod /zásobovanie/. Aktuálna trhová cena je stanovená na 5€ /m2/mesiac.

 

V prípade záujmu o obhliadku nebytových priestorov je možné dohodnúť si termín osobne prípadne na telefonicky.

imageimageimageimageimage