Na prevádzkovanie webu a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.
Povoliť Odmietnuť Upraviť
Jazyková verzia: SK

Výsledky volieb do orgánov samosprávy obcí 2022

Počet volebných obvodov: 1
Počet volebných okrskov: 4
Počet okrskových volebných komisií, ktoré doručili zápisnicu o priebehu a výsledku hlasovania vo volebnom okrsku: 4
Počet voličov zapísaných v zoznamoch voličov: 3 519
Počet voličov, ktorí sa zúčastnili na hlasovaní: 1 675
Počet voličov, ktorí odovzdali obálku: 1 675
Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných pre voľby do mestského zastupiteľstva: 1 616
Počet poslancov, ktorý sa mal zvoliť: 11
Počet zvolených poslancov: 11
Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných pre voľby primátora mesta: 1 648

Počet platných hlasov odovzdaných pre jednotlivých kandidátov na primátora mesta:

1. Martin Balog, 40 r., samostatne zárobkovo činná osoba, nezávislý kandidát, s počtom hlasov 18
2. Ondrej Drutár, Ing., 41 r., vedúci útvaru logistiky, nezávislý kandidát, s počtom hlasov 324
3. Viera Dzurjašková, Mgr., 56 r., riaditeľka, nezávislý kandidát, s počtom hlasov 152
4. Marek Elek, Ing., 38 r., referent pre ochranu životného prostredia, nezávislý kandidát, s počtom hlasov 52
5. Alena Jurečková, PhDr., 57 r., referentka školstva, nezávislý kandidát, s počtom hlasov 148
6. Patrik Magdoško, 45 r., manažér, nezávislý kandidát, s počtom hlasov 334
7. Eva Matuchová, PaedDr., 61 r., odborná zamestnankyňa pre školstvo, Smer – sociálna demokracia, s počtom hlasov 291
8. Ľubo Roman, 57 r., elektromechanik, nezávislý kandidát, s počtom hlasov 329

Za primátora mesta Strážske bol zvolený PATRIK MAGDOŠKO, nezávislý kandidát, s počtom hlasov 334

Kandidáti, ktorí boli zvolení za poslancov mestského zastupiteľstva:

  1. Ondrej Drutár, Ing. Nezávislý kandidát, s počtom hlasov 690
  2. Jana Dzurillová, PaedDr. Nezávislý kandidát, s počtom hlasov 679
  3. Danka Baánová Nezávislý kandidát, s počtom hlasov 672
  4. Peter Malik Slovenská národná strana, s počtom hlasov 587
  5. Eva Matuchová, PaedDr. SMER - sociálna demokracia, s počtom hlasov 587
  6. Dana Jurečková, MUDr., PhD. Kresťanskodemokratické hnutie, s počtom hlasov 560
  7. Martin Hajdučko, Ing. SMER - sociálna demokracia, s počtom hlasov 536
  8. Jozef Meňovčik Kresťanskodemokratické hnutie, s počtom hlasov 536
  9. Miroslav Kusý Kresťanskodemokratické hnutie, s počtom hlasov 533
  10. Vladimír Šandor SME RODINA, s počtom hlasov  517
  11. Viliam Olbricht, Ing., PhD. Nezávislý kandidát, s počtom hlasov 487

Náhradníci - kandidáti, ktorí neboli zvolení za poslancov zastupiteľstva:

  1. Ondrej Cehula Kresťanskodemokratické hnutie, s počtom hlasov 487
  2. Peter Žinčák HLAS - sociálna demokracia, s počtom hlasov 484
  3. Jozef Vargovič Nezávislý kandidát, s počtom hlasov 474
  4. Ľubo Roman Nezávislý kandidát, s počtom hlasov 449
  5. Kamil Hajdučko, Mgr. Kresťanskodemokratické hnutie, s počtom hlasov 448
  6. Ľubomír Hrinko Nezávislý kandidát, s počtom hlasov 397
  7. Karel Bermann SME RODINA, s počtom hlasov  385
  8. Adrián Grigeľ, Ing. SME RODINA, s počtom hlasov  365
  9. Peter Šuľák, Mgr. Kresťanskodemokratické hnutie, s počtom hlasov  351
  10. Peter Bača SME RODINA, s počtom hlasov  342
  11. Ľubomír Ihnát HLAS - sociálna demokracia, s počtom hlasov  333
  12. Martina Murínová, BSBA Nezávislý kandidát, s počtom hlasov 302
  13. Dana Gavajová, Mgr. Nezávislý kandidát, s počtom hlasov 269
  14. Martin Balog Nezávislý kandidát, s počtom hlasov 174
  15. Miloš Goroľ, Dis.art. Strana rómskej koalície - SRK, s počtom hlasov  131
  16. Ladislav Demeter SLOVENSKÁ INICIATÍVA MENŠÍN, s počtom hlasov  63