Zatvoriť Táto webová stránka používa cookies. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.
Jazyková verzia: SK

služby

Stav: Odpovedané Kategória: Všetko ostatné Lokalita: mesto
Pridal: milan Dňa: 06.12.2019 10:40
Priradené pre: admin

Dobrý deň. Mal by som pár pripomienok.Ako pokračujú práce na zimnom štadione?Komu patrí objekt bývalého LDCH na Okružnej ulici? Aké práce momentálne prebiehajú na kúpalisku?Bolo by dobré pridať aj nový odsek na stránkach mesta napr. Inzeráty,lebo mnoho obyvateľov má veci na predaj,výmenu,ale nevedia kde mi o tom mohli informovať ostatných.Viem,že teraz sa "behalo" okolo mostu,ale most už je vyriešený,takže bude čas aj na iné veci. S pozdravom Andrejco

Diskusia

Odpoveď samosprávy
Dušan Cacara dňa 03.01.2020 15:38

Dobrý deň pán Andrejco !
V prvom rade mi dovoľte popriať Vám aj všetkým občanom mesta v novom roku veľa zdravia, šťastia, pracovných a osobných úspechov.
Práce na zimnom štadióne boli v podstate ukončené v rozsahu plánovanej rekonštrukcie. S ľadovou plochou však musíme počkať 28 dní odo dňa betonáže (11.12.2019). V zmysle normy je potrebných zmienených 28 dní na vyzretie betónu. Takže s ľadom môžeme počítať až po 08.01.2020.
Objekt bývalého LDCH patrí súkromnej spoločnosti, ktorá ho odkúpila od Košického samosprávneho kraja. Podľa zatiaľ neoficiálnych informácií pripravujú rekonštrukciu objektu LDCH na bytový dom.
Čo sa týka kúpaliska, do začiatku sezóny sa vykonajú všetky práce tak, aby kúpalisko počas sezóny plne slúžilo verejnosti k úplnej spokojnosti.
Na stránkach mesta neuvažujeme s inzerciou. K inzercii sú k dispozícii noviny Naše mesto.
Ing. Dušan Cacara, prednosta MsÚ

Pridať príspevok do diskusie