Na prevádzkovanie webu a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.
Povoliť Odmietnuť Upraviť
Jazyková verzia: SK

Skládka Plane - Strážske

Stav: Odpovedané Kategória: Mestská zeleň a životné prostredie Lokalita: Čemernianská , Strážske
Pridal: Ľubomír Dňa: 20.12.2019 08:04
Priradené pre: admin

Dobrý deň chcem upozorniť na skládku Plane kde sa denno denne vyváža odpad s celého Slovenska. Dokonca v nočných hodinách som registroval kamióny zo zahraničia konkrétne z Maďarska!!! Za 20 rokov skládka ktorá slúžila mestu a okolitým dedinám sa premenila na skládku najväčšieho odpadu pre celé Slovensko. Kompetentný v meste absolútne s týmto problémom nerobia nič!!! Neviem si predstaviť aké dedičstvo zanechá vedenie mesta mladej generácií. Je najvyšší čas aby kompetentný zamestnanci mesta sa týmto problémom začali zaoberať. Tak isto apelujem na poslancov mestského zastupiteľstva aby prišli urobiť prieskum skládky Plane!!!

Fotografie

obrázok k príspevkuobrázok k príspevku

Diskusia

milan dňa 12.01.2020 18:00
Pan prednosta odpoveda stale mudro,.. Čo uz by mesto len s tym malo že, starat sa o problem občana. O ničom ako cele vedenie, namiesto toho mal pan prednosta sam to prist skontrolovat a riesit to dalej. Vy ste tu zastupca mesta, vy ste tu pre ludi.. či sa mýlim??? A nie odkazovat ludi na nejake inštitûcie len aby vas neotravovali.. dovi dopo
Odpoveď samosprávy
Dušan Cacara dňa 03.01.2020 15:31

Dobrý deň pán Ihnát !
Vlastníkom a prevádzkovateľom skládky odpadov Hôrky-Pláne je spoločnosť Ekologické služby, a. s. , so sídlom Priemyselná 720 Strážske. Skládku odpadov uvedená spoločnosť prevádzkuje na základe platného povolenia. Povoľujúcim orgánom je Slovenská inšpekcia životného prostredia, Inšpektorát životného prostredia Košice. V prípade, že máte podozrenie (resp. dôkazy), že uvedená spoločnosť koná v rozpore so zákonom (s platným povolením), je potrebné sa obrátiť na Inšpektorát životného prostredia Košice, resp. orgány činné v trestnom konaní.
Ing. Dušan Cacara, prednosta MsÚ

 

Pridať príspevok do diskusie

Pridávanie komentárov je uzamknuté