Na prevádzkovanie webu a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.
Povoliť Odmietnuť Upraviť
Jazyková verzia: SK

Separovanie

Stav: Odpovedané Kategória: Všetko ostatné Lokalita: Viacero ulíc
Pridal: Peter Dňa: 02.01.2021 19:21
Priradené pre: admin

Bolo by možné dať pod koše na separovanie odpadu nejaký podklad? Odpad separujem, no ak budem chodiť po separovaní s topánkami od blata, tak separovať prestanem.

Fotografie

obrázok k príspevkuobrázok k príspevku

Diskusia

Lukas dňa 08.01.2021 10:43
K tomu by som pridal ze som uz na vlastne oci videl ako zamestnanec prisiel k plnemu kontajneru na separovany zber, trosku potlacil, kde uvolnil miesto pre mozno dve flase a odisli prec, pricom kontejner bol vymeneny az o tyzden neskor. Konkretne Mierova 630 to ze sklo alebo nieco ine bolo poloprazdne nieje dovodom, ale vyhovorkou. Separujem pravidelne a plne kontajnery su pravidelny problem. Mesto sa bude radsej vyhrazat zvysovanim ceny za ospad nez riesenim situacie
Peter dňa 04.01.2021 09:11
Navyše túto fotografiu smetného koša na Vihorlatskej 625/24 som fotil 18.12.2020 a už vtedy bol kôš plný. Do dnešného dňa nie je vynesený. Vodič sa tam má so sberným autom pernamentne problém dostať, ak naproti košu stojí auto na parkovisku. Predpokladám teda, že nie je vynesený práve preto. Každopádne mám na balkóne odpad na separovanie za viac ako 2 týždne a nemám ho kam vyhodiť. Prosím vyriešte túto situáciu urgentne.
Odpoveď samosprávy
Jozef Fedorko dňa 14.01.2021 11:30

V súčasnej dobe o betónovom podklade neuvažujeme z dôvodu možnej zmeny v celkovej koncepcii a prechodu na 1100 litrové nádoby pre jednotlivé separované komodity. Zmena je podmienená novým zberovým vozidlom. Kontajner 625/24 bol vyvezený neskôr kvôli poruche na vozidle a máte pravdu je neustály problém pri vývoze z dôvodu zaparkovaných vozidiel.
S pozdravom

Ing. Jozef Fedorko

Pridať príspevok do diskusie

Pridávanie komentárov je uzamknuté