Zatvoriť Táto webová stránka používa cookies. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.
Jazyková verzia: SK

“Reštaurácie a podniky v Strážskom”

Stav: Odpovedané Kategória: Všetko ostatné
Pridal: Robert Dňa: 30.08.2019 14:51
Priradené pre: admin

Už tri roky žijem v Bratislave a asi by som nem-l porovnávať služby tam a tu u nás v Strážskom, ale je to tu veľká katastrofa, od 14:00 riešiť, odkiaľ si objednáme a nakoniec zistiť, že Dami Kebab otvára od 15:00, pričom na stránke sú oficiálne otvorení a Lavazzu dnes nepracuje, lebo “sú na svadbe” (je toto logický dôvod?), no hnus, ostuda, odporné niečo, človeka aj prejde chuť. Dve odporúčania-nech sa nepúšťajú do takýchto biznisov, ak na to nemajú a vedia veľké ..... o tom a po druhé, ak ma plánujú konfrontovať tým, že tu na východe tu takto funguje, nech sa nečudujú, že je tu všetko zaostalé, ak sa neplánujeme posunúť vpred a zároveň sa nečudujme, že je tu viac seniorov, ako mladých ľudí, samozrejme, že odchádzajú. Jedno veľke sklamanie, toto mesto smeruje do záhuby.

Diskusia

Odpoveď samosprávy
Dušan Cacara dňa 07.10.2019 09:25

Dobrý deň prajem!
Stránku „Podnety a otázky“ zriadilo Mesto s cieľom zefektívniť a urýchliť komunikáciu medzi Mestom a jeho obyvateľmi. Sme presvedčení o tom, že s prispením tejto stránky je možné vyriešiť mnohé problémy operatívne k spokojnosti občanov Mesta. Predpokladom fungovania je však aj konštruktívny prístup občana, ktorý má záujem položiť otázku, resp. zaslať podnet na riešenie konkrétneho problému.
V žiadnom prípade nebolo cieľom Mesta vytvoriť stránku pre vzájomné napádanie sa alebo osočovanie medzi občanmi mesta.
Takže Vážený pán Róbert,
poprosím otázku, resp. podnet

Ing. Dušan Cacara
Prednosta MsÚ

Pridať príspevok do diskusie