Zatvoriť Táto webová stránka používa cookies. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.
Jazyková verzia: SK

Podnety a otázky

Mesto Strážske Vám ponúka priestor pre podnety a otázky. Vaše príspevky a odpovede na ne budú zverejňované v tejto časti stránky. Zverejňovanie príspevkov je moderované. Príspevky obsahujúce hanlivé výrazy, vulgarizmy, prejavy vyhrážok, rasovú neznášanlivosť, náboženskú neznášanlivosť, neznášanlivosť na báze pohlavia, sexuálnu tematiku, propagáciu tovarov, prác a služieb, propagáciu omamných látok, alkoholu, tabakových výrobkov a jedov, propagáciu politických strán a jej činiteľov či už v pozitívnom alebo negatívnom zmysle zverejnené nebudú! Príspevky nesmú zosmiešňovať (ironizovať) jednotlivca alebo skupinu ľudí, po odbornej alebo ľudskej stránke. Na Vaše príspevky odpovedajú kompetentní zamestnanci spravidla do 30 dní.

príspevok neobsahuje fotografie

Cesta, chodníky a parkovisko - Vihorlatská 625 Odpovedané

Dobrý deň. Chcem sa opýtať kedy sa plánuje kompletná (čiastočná) rekonštrukcia daných miestnych komunikácii? Cesta, chodníky a parkovisko sú opäť v dezolátnom stave, plno hlbokých výtlkov väčšieho rozsahu. Pred rokom (11.5.2018) boli výtlky čiastočne opravené MSPS Strážske, ale po roku to vyzerá opäť rovnako. Ak opäť niesú schválené peňažné prostriedky v rozpočte na danú časť, žiadam opäť o urýchlené a aspoň čiastočné riešenie ... viac
príspevok neobsahuje fotografie

odpoved na otazky V riešení

To vazne nie ste schopny odpovedat na otazky obcanov??? z 22.4 a 24.4? to je mesto, ste neschopny .m ... viac
príspevok neobsahuje fotografie

...kamerový systém mesta... Odpovedané

Chcela by som vedieť,ktoré časti mesta sú monitorované kamerami,a ktoré časti sa ešte plánujú monitorovať! ... viac
Počet záznamov: 48 (Strana 4 z 4) - << 1 2 3 4