Zatvoriť Táto webová stránka používa cookies. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.
Jazyková verzia: SK

Oznamy vysielané v mestskom rozhlase dňa 18. 11. 2020

Oznam č. 1

Súkromný podnikateľ bude zajtra t.j. 19.11 v čase 10:30 na tržnici vykupovať tohtoročné lúpané vlašské orechy. Cena suché 5,30 €/kg. Zdrží sa približne 30 min.
Prosíme občanov, aby vzhľadom na zhoršujúcu situáciu v súvislosti s epidémiou dodržiavali bezpečnostné nariadenia t.j 2m odstup a rúško.

Oznam č. 2

V nasledujúcich termínoch a časoch je naplánované prerušenie distribúcie elektriny v lokalite, ktorá sa nachádza na území Vášho mesta resp. obce:
Strážske - ul. Mierová č. 628 - vchod A, vchod B, vchod C v termíne 7. december 2020 od 08:30 h do 16:30 h.
Je nám ľúto, že práce, ktoré bezprostredne súvisia s opravou a pravidelnou údržbou distribučnej sústavy, obmedzia na nevyhnutný čas využívanie elektriny vo vašej obci. Údržba je však kľúčová pre zabezpečenie spoľahlivej a bezpečnej distribučnej sústavy. Je zároveň účinnou prevenciou pred neplánovanými poruchami na ktoré, na rozdiel od plánovanej odstávky, Vás nedokážeme vopred upozorniť.
Urobíme všetko preto, aby bola distribúcia elektriny v tejto oblasti obnovená čo najskôr. Pokiaľ to okolnosti umožnia, budeme sa snažiť skrátiť plánované prerušenia na nevyhnutné minimum. Aktuálne informácie o prípadnom skoršom ukončení prác nájdete na portáli eVSD (www.vsds.sk v časti Plánované odstávky).