Zatvoriť Táto webová stránka používa cookies. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.
Jazyková verzia: SK

Oznamy vysielané v mestskom rozhlase 25.10.2021

Oznam č. 1
Od pondelka 25.10.2021 z dôvodu zhoršenej epidemiológickej situácie v okrese Michalovce, vás prosíme aby ste svoje záležitosti vybavovali elektronicky a vyhli sa tak osobnej návšteve mestského úradu.

Oznam č. 2
Mestský podnik služieb mesta Strážske žiada občanov, aby dodržiavali pravidlá triedenia kuchynského biologicky rozložiteľného odpadu - kuchynský odpad je potrebné vkladať do hnedých kontajnerov vo zviazaných kompostovateľných vreckách, ktoré všetci obyvatelia bytových domov dostali spolu s košíkom na triedenie tohto odpadu.
Ak vynášate BRKO v igelitovej taške alebo v obale z plastu, radšej ho z nich priamo vysypte do hnedého kontajnera. Odpad končí v kompostárni, kde sa plastový obal nerozloží.
Kontajnery, ktoré obsahujú iné odpady a kuchynský biologicky rozložiteľný odpad v plastovom vrecku alebo igelitovej taške nebudú zmluvnou spoločnosťou vyvezené!
Preto tieto kontajnery následne zbiera Mestský podnik služieb a ich obsah končí na skládke odpadov.
Osobný kontakt je znížený na maximálne nevyhnutný čas vo vyhradenom priestore mestského úradu.