Zatvoriť Táto webová stránka používa cookies. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.
Jazyková verzia: SK

Oznamy vysielané v mestskom rozhlase 09. 06. 2021

OZNAM č.1
Vážení spoluobčania,
Práve prebieha asistované sčítanie určené všetkým obyvateľom, ktorí sa nemohli sčítať elektronicky. Splňte si svoju povinnosť a sčítajte sa na kontaktnom mieste v obci na adrese Strážske, ulica Družstevná 509 – DOM KULTÚRY, alebo požiadajte o mobilného asistenta na telefónnom čísle 056/6886953. Sčítajte sa do 13. júna pomocou asistentov a pomôžte tak nášmu mestu i celému Slovensku. Viac informácii na mestskom úrade, alebo na www.scitanie.sk
Vážení občania, vzhľadom na prebiehajúce asistované sčítanie obyvateľov, domov a bytov si Vás dovoľujeme upozorniť na možné riziko výskytu nových druhov podvodov. Ministerstvo vnútra SR pre Vás pripravilo informácie aby ste sa nestali obeťou trestného činu, ktoré nájdete na výveske obecného úradu.

OZNAM č.2
Centrum voľného času oznamuje deťom a záujemcom svoju letnú ponuku aktivít a letných táborov.
Jedná sa o PRÍMESTSKÉ DENNNÉ TÁBORY A ODBORNÉ SÚSTREDENIA.

PRÍMESTSKÉ DENNÉ TÁBORY:
Letný remeselný tábor pre deti  1. turnus od 6.7.-9.7.2021
Týždenný pobyt dennou formou umožní deťom rozvíjať remeselné zručnosti zážitkovou formou a aktívne tráviť voľný čas počas prázdnin. Nebudú chýbať hry, súťaže a výlet do atraktívneho Archeoparku v Hanušovciach.
Poplatok pre členov CVČ Strážske: 50 €; Nečlenovia: 55 €

Po stopách indiánov  2.turnus od 12.7 – 16.7.2021
Týždeň plný zábavy a neopakovateľných zážitkov. Nebude chýbať indiánsky stan, indiánska táborová hra a jazdecký deň na Ranči Klokočina.
Poplatok pre členov CVČ Strážske: 50 € Nečlenovia: 55 €

Letné prímestské tábory sú určené deťom vo veku od 7 rokov – musia mať ukončený prvý ročník základnej školy. Denný pobyt je v čase od 8:00 – 15:30 hod. V cene sú zahrnuté náklady na stravu (obed v reštaurácii Da Baffone), základné poistenie, pitný režim, materiál na činnosť, odmeny a ceny do súťaží, prípadné cestovné a vstupné.

ODBORNÉ SÚSTREDENIA:
Leto s rybárskou udicou – ryby, relax, príroda od 19.7.- 21.7.2021
Deti pod vedením skúseného rybára hravou a zrozumiteľnou formou sa zoznámia s rôznymi technikami lovu, prípravou rybolovného miesta, kŕmením a ďalšími zručnosťami. Sústredenie je určené pre začiatočníkov, ale i skúsenejších rybárov a rybárky vo veku od 8 do 15 rokov. Vlastný prút nie je podmienkou.
Poplatok pre členov CVČ Strážske: 2 € Nečlenovia: 5 €

Tenisové leto od 19.7. – 23.7.2021
Tenisový kurz pre záujemcov vo veku od 8 do 15 rokov zameraný na nácvik základov tenisu, pohybových hier a zdokonalenie kondičných schopností detí. Možnosť zapožičania rakiet, lôpt a športových pomôcok.
Poplatok pre členov CVČ Strážske: 10 € Nečlenovia: 13 €

Prázdninový kreatívny týždeň od 19.7. – 23.7.2021
Pre nadšencov kreatívneho tvorenia je pripravený pestrý program nabitý rôznymi tvorivými aktivitami.
Poplatok pre členov CVČ Strážske: 10 € Nečlenovia: 13 €

Odborné sústredenia sú v trvaní troch hodín denne podľa rozpisu, strava z vlastných zdrojov.
Prihlásiť sa môžete na telefónnom čísle 0915 919 652, alebo v CVČ Strážske do 19.6.2021

OZNAM č.3
Základná umelecká škola v Strážskom Vás srdečne pozýva na talentové prijímacie skúšky do hudobného, literárno-dramatického a výtvarného odboru. Ponúkame kvalitné, špeciálne individuálne hry na hudobných nástrojoch a spevu. Vysoko odborné kolektívne vyučovanie v literárno-dramatickom  a výtvarnom odbore ako aj prácu v divadelnom súbore.
Talentové skúšky sa uskutočnia v dňoch 9.-10. júna. Bližšie informácie na telefónnom čísle 056/ 647 73 44

OZNAM č.4
Milí čitatelia,
Oznamujeme Vám , že MESTSKÁ KNIŽNICA je opäť sprístupnená verejnosti. Môžete nás navštíviť v dňoch utorok a štvrtok v doobedňajších hodinách od 9:00 – 11:00 hod a popoludňajších hodinách od 13:00 – 15:00 hod.