Na prevádzkovanie webu a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.
Povoliť Odmietnuť Upraviť
Jazyková verzia: SK

Námestie

Stav: Odpovedané Kategória: Všetko ostatné Lokalita: Mierová
Pridal: milan Dňa: 16.04.2020 07:55
Priradené pre: admin

Dobrý deń. Bude tohto roku začatá rekonštrukcia námestia,alebo sa odkladá na ďalšie roky? Panelová cesta od lávky smerom na železničnú stanicu/skrátka/ je v zlom stave.Sú tam dosť veľké skoky. Uvažuje sa o tom aby sa vyrovnala? S pozdravom Andrejco

Diskusia

Odpoveď samosprávy
Dušan Cacara dňa 18.05.2020 14:28

Prajem pekný deň!

V tomto roku (2020) neuvažujeme so začiatkom prác na rekonštrukcii námestia z dôvodu neočakávanej mimoriadnej situácie spôsobenej vírusom COVID-19. V mesiacoch jún-júl 2020 sprístupnime v priestoroch mesta návrh (projekt) rekonštrukcie námestia. Dáme možnosť občanom mesta vyjadriť sa k projektu rekonštrukcie námestia, relevantné pripomienky (návrhy) občanov sa budeme snažiť zapracovať do finálneho projektu rekonštrukcie. Po finálnej úprave projektu mesto vypíše súťaž na realizáciu rekonštrukcie. Predpokladaný začiatok rekonštrukcie je najskôr v roku 2021.

Panelovú cestu (skratku) smerom k železničnej stanici sme v tomto roku neplánovali rekonštruovať. Po obhliadke priamo na tvári miesta pripravíme návrh opravy a predložíme poslancom MsZ na pracovnej porade na schválenie.

Ing. Dušan Cacara
prednosta MsÚ

Pridať príspevok do diskusie

Pridávanie komentárov je uzamknuté