Na prevádzkovanie webu a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.
Povoliť Odmietnuť Upraviť
Jazyková verzia: SK

Leto s CVČ Strážske

Vážení rodičia, milé deti Centrum voľného času Strážske ponúka program na letné prázdniny 2022.

PRÍMESTSKÉ DENNÉ TÁBORY

Prázdninová misia - I. turnus mestského denného tábora 4.7 - 8.7. 2022
Prvý prázdninový týždeň je venovaný deťom, ktoré majú radi adrenalín. Čaká ich bohatý program prázdninových aktivít, zameraných na šport, zábavu i tvorenie. Celotýždňový program vyvrcholí táborovou olympiádou, v rámci ktorej deti zložia skúšku odvahy na lezeckej stene vo Vranove nad Topľou.
Poplatok pre členov CVČ Strážske: 60 €
Nečlenovia: 70 €

Údolie Manitou - II. turnus mestského denného tábora 11.7. -15.7. 2022
Týždeň plný zábavy a neopakovateľných zážitkov. Program bude prepletaný príbehmi zo života a kultúry Indiánov. Deti si vyrobia indiánske čelenky, lapače snov a obyčajné kamienky premenia na milé obrázky. Výlet do Údolia Manitou – zábavno- zážitkový areál a Jump arény v Košiciach
Poplatok pre členov CVČ Strážske: 70 €
Nečlenovia: 80 €

Letné prímestské tábory sú určené deťom vo veku od 7 rokov- musia mať ukončený prvý ročník základnej školy. Denný pobyt je v čase od 8.00 – 15.30 hod. V cene sú zahrnuté náklady na stravu (obed v reštaurácii), základné poistenie, pitný režim, materiál na činnosť, odmeny a ceny do súťaží, prípadne cestovné a vstupné.

ODBORNÉ SÚSTREDENIA

S paličkou do rozprávky 18.7. – 22.7.2022
Prázdninová prípravka malých mažoretiek s tematikou rozprávkové pesničky alebo pesničky z najkrajších rozprávok ( pred budúce školáčky). Denne v trvaní 2 hod.
Poplatok: 10 €

Staré remeslo v novom šate 18.7. – 22.7.2022
Letné sústredenie pre deti, na ktorom počas týždňa oprášime zabudnuté remeslá-paličkovanie, drôtikovanie, vyšívanie. Vyskúšame nové zaujímavé netradičné výtvarné techniky a tvorenie priamo v prírode. Denná dochádzka v trvaní 3 hodiny. Strava z vlastných zdrojov.
Poplatok pre členov CVČ Strážske: 15 €
Nečlenovia: 20 €

Leto s rybárskou udicou – ryby, relax, príroda 25.7. – 27.7.2022
Chcete vašim deťom dopriať nevšedné zážitky spojené s rybolovom a prírodou? Ponúkame odborné sústredenie zamerané na všetko okolo rybárčenia. Deti pod vedením skúseného rybára hravou a zrozumiteľnou formou sa zoznámia s rôznymi technikami lovu, prípravou rybolovného miesta, kŕmením a ďalšími zručnosťami. To všetko v krásnom prostredí na novom lovnom mieste na rieke Laborec, spojené s ďalšími zábavnými aktivitami, hrami a poznávaním prírody. Sústredenie je určené pre začiatočníkov ale i skúsenejších rybárov a rybárky vo veku 8 – 15 rokov. Vlastný prút nie je podmienkou. Návnady, náväzce, krmivo zabezpečí CVČ v spolupráci s MsO SRZ Michalovce. Denne 3 hodiny. Strava z vlastných zdrojov.
Poplatok pre členov CVČ Strážske: 10 €
Nečlenovia: 15 €

Informácie nawww.cvcstrazske.edupage.org  
Prihláste sa na tel. čísle: +421915 919652
alebo v CVČ Strážske najneskôr do 17.6.2022