Zatvoriť Táto webová stránka používa cookies. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.
Jazyková verzia: SK

Chodník smerujúci k vlakovej stanici od hl.cesty a jeho osvetlenie prosím o vysvetlenie prečo sa nedá opraviť ?

Stav: Odpovedané Kategória: Cesty a chodníky Lokalita: Staničná ulica - vlaková stanica Strážske
Pridal: Ľubomír Dňa: 01.12.2018 18:11
Priradené pre: admin

Dobrý deň. Rád by som popísal problém ktorý tu pretrváva veľmi dlhodobo a každý to vidí a kde ne jeden krát si ako človek ,občan tohto mestečka musel poradiť sám s opravou kufru koliesok, podpätku na topánkach a pod. Vy viete že súčasný stav tejto verejnej komunikácie je urobený s betónových panelov profilov s čias minulých prepadnutý nerovný terén od mosta krížom k ceste na vlakovú stanicu . Keď že je poškodená neosvetlená je nevyhovujúca a nebezpečná pre ľudí najme v noci pri nočných a skorých ranných vlakových spojoch kde ľudia potrebujú takúto cestu bezpečnú a osvetlenú bolo by načase dačo s tým konečne urobiť ľudia takto sa do roboty a na vlak chodiť dobre nedá . Ďakujem za prečítanie otázky a nájdenie riešenia na opravu súčastného panelového chodníka .

Diskusia

Odpoveď samosprávy
Jozef Fedorko dňa 11.12.2018 12:48

Chodník vedúci k vlakovej stanici vyložený z betónových panelov je potrebné vyasfaltovať.  Vyasfaltovanie daného chodníka spadá do investičných akcii, preto je potrebné finančné krytie schváliť mestským zastupiteľstvom, to isté platí aj v prípade osvetlenia chodníka.

S pozdravom
Ing. Jozef Fedorko
riaditeľ MsPS mesta Strážske

Pridať príspevok do diskusie

Pridávanie komentárov je uzamknuté