Zatvoriť Táto webová stránka používa cookies. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.
Jazyková verzia: SK

Cesta, chodníky a parkovisko - Vihorlatská 625

Stav: Odpovedané Kategória: Cesty a chodníky Lokalita: Vihorlatská 625
Pridal: Martin Dňa: 01.07.2019 09:25
Priradené pre: admin

Ako bolo prisľúbené p. Fedorkom, výtlky už boli "opravené" asfaltom. Prikladám pár foto, aby si každý urobil názor sám. Vysekaný starý asfalt ponechaný na mieste vyše týždňa, aby vodiči trénovali správne parkovanie a kľučkovanie popri krajnici. Veľké priehlbiny ponechané ako boli, len jej okraje nekvalitne zaplátané asfaltom, čím vznikli ešte väčšie krátery ako boli doposiaľ (na niektorých miestach hĺbka dosahuje až 10-12cm). A argumenty pracovníkov typu: "nesú peneži, budzce radzi že choľem poplátané" nás ako občanov neuspokoja. Stačí si pozrieť záverečný účet mesta, kde sa mesto chváli s tým, že hospodári s prebytkom 201 tis. EUR, aj kvôli úspore vo výdavkovej časti rozpočtu. https://strazske.sk/zaverecne-ucty-mesta/ Kompetentní by sa mali zamyslieť či rozpočtová suma 54 tis EUR na rekonštrukciu mestských komunikácií je postačujúca na aktuálny technický stav komunikácii v meste. Vrelo Vám odporúčam a zároveň žiadam, aby ste si prišli osobne prezrieť a vyskúšať autom alebo bicyklom, ako boli zrealizované opravy a či kvalita zodpovedá úžitkovým, prevádzkovým a funkčným požiadavkám. Prosím o Vaše vyjadrenie.

Fotografie

obrázok k príspevkuobrázok k príspevkuobrázok k príspevku

Diskusia

Odpoveď samosprávy
Jozef Fedorko dňa 18.07.2019 07:51

Fotky z lokality Vihorlatská 625 kde je jasne viditeľný starý povrch tvorený rozpadávajúcim sa liatym asfaltom v hrúbke cca 3cm. Mestský podnik  služieb opravuje asfaltom výtlky na miestnych komunikáciach hlboké cca 7 – 12 cm.  Pri takomto rozsahu poškodenia ako na fotkách sú potrebné investičné výdavky rádovo v desiatkach tisíc eur /odstránenie liateho asfaltu z celej plochy a položenie nového asfaltu/. Vysekaný asfalt bol už uprataný.

Pridať príspevok do diskusie

Pridávanie komentárov je uzamknuté