Zatvoriť Táto webová stránka používa cookies. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.
Jazyková verzia: SK

Separovanie

Stav: Odpovedané Kategória: Všetko ostatné Lokalita: Viacero ulíc
Pridal: Peter Dňa: 18.01.2021 13:39
Priradené pre: admin

Dobrý deň p.Fedorko, ďakujem pekne za Vašu odpoveď. Nakoľko na ňu ale nie je možné reagovať, pretože je ďalšie pridávanie komentárov po Vašej odpovedi zrejme automaticky uzamknuté, tak musím založiť (aj keď nerád) nový podnet. Ak teda uvažujete o zmene nádob na separovaný zber odpadu, budú už tieto nádoby umiestnené na iných miestach, než doteraz s iným podkladom, než zeminou? Prípadne bude k týmto nádobám pohodlnejší prístup? V akom časovom horizonte môžeme tieto nádoby očakávať? Bude sa jednať o tento typ 1100 litrových nádob, ako na obrázku? Vopred ďakujem za odpoveď.

Fotografie

obrázok k príspevku

Diskusia

Odpoveď samosprávy
Ing. Jozef Fedorko dňa 22.01.2021 14:10

1100 litrové kontajnery v prípade schválenia finančných prostriedkov budú umiestnené na existujúcich stojiskách pre kontajnery TKO s podkladom asfalt, alebo betón. Predpokladaný objem finančných prostriedkov potrebných k zmene systému zberu triedeného odpadu predložím na Mestské zastupiteľstvo. Časový horizont prechodu na nový systém zberu triedeného odpadu po prípadnom schválení a verejnom obstarávaní  je reálny do konca roka 2021.

Pridať príspevok do diskusie

Pridávanie komentárov je uzamknuté