Zatvoriť Táto webová stránka používa cookies. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.
Jazyková verzia: SK

Krizovatka

Stav: Odpovedané Kategória: Cesty a chodníky
Pridal: Jozo Dňa: 18.08.2020 23:12
Priradené pre: admin

Poprosil by som o vyriesenie problemu z dierami na krizovatke.. ano cesta nepatri mestu viem, ale mate moznosti ako to dat do poriadku alebo aspon tlacit na spravu ciest, popripade dat to oznacit.. ste tu pre ludi ak sa nemylim. Velka hamba za to ake mame mesto a neschopne vedenie..

Diskusia

Odpoveď samosprávy
Ing. Dušan Cacara dňa 31.08.2020 14:05

Vážený pán Jozo Ggg!

Problém s dierami na ceste I/18 (križovatka I/18 – I/74) evidujeme, máme aj telefonické podnety od obyvateľov mesta. Aj na základe týchto podnetov sme opravu  urgovali na SSC IVSC Košice (viď odpoveď p. Gabriely Marekovej).
Ako občan Slovenskej republiky máte aj Vy právo (použijem s dovolením Vaše slova) tlačiť na správu ciest aby tieto nedostatky odstránili.  https://www.ssc.sk/sk/pre-verejnost/kontrola-staznosti-a-peticie.ssc
Skúste viac využívať svoje právo občana Slovenskej republiky, podpíšte sa vlastným menom pod podnet, resp. sťažnosť (veď je oprávnená) a dá  Vám to určite oveľa väčší pocit zadosťučinenia ako pokusy o anonymné urážky predstaviteľov mesta, ktorí si to mnohokrát ani nezaslužia.

Ing. Dušan Cacara, prednosta MsÚ

Príloha: Komunikácia so Slovenskou správou ciest
Dobrý deň pán prednosta,

Situáciu evidujeme, úsek je označený dočasným dopravným značením. Práce na vyspravenie  predmetného úseku cesty  sú objednané u SC KSK.
Toho času opravujú úseky v Michalovciach, predpokladáme, že v Strážskom bude vyspravený úsek do konca augusta 2020, ak budú priaznivé klimatické podmienky.

Ako iste viete SSC pripravuje do realizácie prestavbu predmetnej križovatky na okružnú.
Predpokladáme, že v priebehu zimných mesiacov prebehne proces verejného obstarávania na stavebné práce a začiatkom leta 2021 začnú stavebné práce.

S pozdravom

Ing. Gabriela Mareková
SSC IVSC Košice
Úsek investičnej prípravy
Kasárenské nám. Č.4
040 01 Košice
0903 795 722
055/72 77 241
gabriela.marekova@ssc.sk

Pridať príspevok do diskusie

Pridávanie komentárov je uzamknuté